Strona główna Wyszogród Roczne zebranie OSP

Roczne zebranie OSP

415
0
PODZIEL SIĘ

W trakcie zebrania zarządu oddziału miejsko-gminnego OSP w Wyszogrodzie, które odbyło się 21 marca podsumowana została roczna działalność jednostek straży na terenie miasta i gminy w 2018 roku.

Przedstawiono została informacja prezesów poszczególnych jednostek gminnych OSP o przyjętych wnioskach i zrealizowanych zadaniach oraz informacja Krzysztofa Laskowskiego, komendanta miejsko-gminnego OSP w Wyszogrodzie, zawierającej ocenę aktualnej sytuacji pożarowej na terenie gminy i miasta. Rejon ten jest jednym z bezpieczniejszych pod względem pożarowym. Jednak z drugiej strony druhowie aktywnie uczestniczą w wyjazdach ratowniczych w wypadkach na drogach krajowych nr 50 i 62. W trakcie zebrania strażacy ustalili wstępny termin zawodów sportowo-pożarniczych w Wyszogrodzie. Zaplanowany został on na 14 lipca.

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele miasta z Iwoną Gortat, burmistrzem Gminy i Miasta Wyszogród oraz prezesi OSP – Hilary Januszczyk z zarządu oddziału powiatowego OSP w Płocku i Henryk Klusiewicz z zarządu oddziału miejsko-gminnego OSP w Wyszogrodzie.

 BN

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSpotkanie z Chopinem
Następny artykułPowitanie wiosny