Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

1276
0
PODZIEL SIĘ

Na podwójnym gazie

Sochaczew

Kierujący oplem vectrą 39-letni mieszkaniec Sochaczewa miał ponad promil alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 18 marca na ul. Gawłowskiej.

Bez prawka

Sochaczew

Na ul. Trojanowskiej został zatrzymany 51-letni mieszkaniec Sochaczewa. Jechał on bmw nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami. Do zdarzenia doszło 19 marca.

Pociski na polu

Mistrzewice

Policjanci zostali powiadomieni 19 marca o znalezieniu ma jednym z pół niewybuchu. Były to dwa pociski z czasów II wojny światowej. Policjanci je zabezpieczyli do czasu przyjazdu żołnierzy. Niewybuchy wywiezione zostały na poligon wojskowy.

Ukradli precjoza

Sochaczew

Nieznani sprawcy włamali się do domu przy ul. Wiśniowej. Ich łupem padły pieniądze oraz cenna biżuteria. Do zdarzenia doszło 20 marca.

Bez badań technicznych

Sochaczew

Na ul. Żyrardowskiej policjanci zatrzymali 20 marca do kontroli drogowej kierowcę volkwagena passata. Po kontroli dokumentów okazało się, że prowadzący samochód nie posiada aktualnych badań technicznych. Policjanci zatrzymali mu dowód rejestracyjny

Walnął w rogatki

ZAKRZEW Na rogatkach kolejowych w Zakrzewie 21 marca doszło do kolizji. 34-letni mieszkaniec Sochaczewa jadący oplem vectrą po pijanemu staranował przejazd. Sprawcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Odpowiadać będzie za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu i uszkodzenie rogatek.

Rozjechał rowerzystkę

Sochaczew

Kierowca nissana primera podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo na ul. Trojanowskiej, doprowadził do zderzenia z 71-letnią rowerzystką. Kobietę przetransportowano do szpitala w Sochaczewie. Policja bada okoliczności wypadku spowodowanego przez 41-letniego kierowcę. Do zdarzenia doszło 22 marca.

Wjechał do sklepu

Sochaczew

Motocyklista jadący na suzuki nie dostosował prędkości do warunków na drodze. W efekcie uderzył w witrynę sklepową. Do zdarzenia doszło 22 marca na ul. Warszawskiej.

Wymusił pierwszeństwo

Kurdwanów

Kierowca renault nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Volvo. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 23 marca.

Najechał na rowerzystkę

Wólka Smolana

Kierujący volkswagen polo doprowadził do kolizji z rowerzystką. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 24 marca. Kobiecie na szczęście nic się nie stało.

Oprac. BN

fot.policja

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDiamentowe Gody
Następny artykułPodwójna lekcja patriotyzmu