Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

858
0
PODZIEL SIĘ

Obrabowali mercedesa

BUDKI PIASECKIE

Nieznani sprawcy włamali się do mercedesa vito zaparkowanego na terenie jednej z posesji w Budkach Piaseckich. Łupem złodziei padły elektronarzędzia. Do kradzieży doszło 11 marca.   .

Ciężka stopa

TERESIN Patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał w na ulicy Szymanowskiej w Teresinie kierowcę bmw, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 65 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a policjanci dodatkowo zatrzymali mu dowód rejestracyjny od pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli doszło 11 marca.

Bez prawka

SOCHACZEW

W ręce policji wpadł 20-letni mężczyzna, który kierował skodą felicia mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło 12 marca na ul. Głowackiego w Sochaczewie.

Na podwójnym gazie

PAPROTNIA

Na ulicy Kampinoskiej w Paprotni policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagen. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zdarzenie miało miejsce 12 marca.

Trafił za kratki

TERSIN

Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 13 marca na terenie gminy Kampinos.

Wirtualna poszewka

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła oficera dyżurnego KPP w Sochaczewie, że za pośrednictwem portalu internetowego kupiła pościel o wartości kilkuset złotych i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru. Zawiadomienie zostało złożone 13 marca.

Głupota kosztuje

SOCHACZEW

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 25-letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierował bmw mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Do kontroli doszło 14 marca na ul. Toruńskiej w Sochaczewie..

Internetowe oszustwo

SOCHACZEW

Policja poszukuję oszusta, który za pośrednictwem komunikatora internetowego podszył się za znajomego 50-latki i poprosił o pomoc finansową. Kobieta podała kod mu kod umożliwiający wypłatę gotówki bez użycia karty. Do oszustwa doszło 14 marca.

Poszedł siedzieć

SOCHACZEW

Policjanci Referatu Operacyjno – Rozpoznawczego zatrzymali 15 marca na ulicy Młynarskiej w Sochaczewie 25-letniego mieszkańca gminy Brochów poszukiwanego na podstawie listu gończego.

Zaatakował okna

KAŹMIERÓW

Policja poszukuje wandala, który 15 marca wybił szyby w jednym z budynków mieszkalnych w Kaźmierowie.

Dzik skasował citroena

KOŻUSZKI PARCEL

W miejscowości Kożuszki Parcel doszło do kolizji z leśną zwierzyną. Z ustaleń policji wynika, że wprost przed auto kierowane przez 68-letniego mężczyznę wbiegł dzik. Zwierzę nie przeżyło kolizji. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od citroena z powodu powstałych uszkodzeń. Kolizja miała miejsce 16 marca.

 Zatrzymany z marychą

KOŻUSZKI PARCEL

Policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Do zdarzenia doszło 17 marca w miejscowości Kożuszki Parcel.

opr. atu

fot.pixabay