Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

797
0
PODZIEL SIĘ

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW

Na ulicy Długiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali 61-letniego kierowcę opla astry, u którego badania wykazały ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Do zatrzymania doszło 4 marca.

Dzwon na Żeromskiego

SOCHACZEW

Mieszkaniec Skierniewic kierujący citroenem, podczas cofania doprowadził do  kolizji z volkswagenem, za co został ukarany mandatem. Do kolizji doszło 4 marca na ul. Żeromskiego w Sochaczewie.

Pójdzie siedzieć

SOCHACZEW

Policjanci zatrzymali 60-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania mieszkańca Sochaczewa doszło 5 marca na   Wyszogrodzkiej.

Trafiła w tira

SOCHACZEW

Na skrzyżowaniu ulicy Olimpijskiej z obwodnicą Sochaczewa kierująca fiatem seicento doprowadziła do kolizji z ciągnikiem siodłowym marki mercedes. Do zdarzenia doszło 5 marca.

Skasowała opla

SOCHACZEW

W środę, 6 marca, kierująca yoyota podczas wykonywanego manewru omijania doprowadziła do kolizji z oplem, a następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia. Do doszło na ul. 15 Sierpnia.

Bez prawka

ZAKRZEW

Patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał 38-letniego mieszkańca Łowicza, który kierował renault laguna pomimo braku wymaganych uprawnień. Mężczyznę ukarano mandatem, a pojazd odholowano. Do kontroli drogowej doszło 7 marca w Zakrzewie.

Trafił od aresztu

SOCHACZEW

Na ulicy Towarowej w Sochaczewie policja zatrzymała mężczyznę, który próbował kierować peugeotem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad pół promila. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło 7 marca.

Na gorącym uczynku

WÓJTÓWKA

 Ochrona jednego ze sklepów w Wójtówce ujęła sprawcę kradzieży. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodzieja mandatem. Interwencja miała miejsce 8 marca.

Nie wytrzeźwiał

PAPROTNIA

W ręce policji wpadł 30-letni kierowca mazdy. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego ponad 2 promile. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do kontroli drogowej doszło 8 marca w Paprotni na ul. Sochaczewskiej.

Zabrali dowód

SOCHACZEW

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny audi z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło 9 marca na ul. 1 Maja w Sochaczewie.

 Bezpłatne tankowanie

IŁÓW

Policja poszukuje kierowcy volkswagena passata, który na jednej ze stacji benzynowych w gminie Iłów zatankował blisko 50 l paliwa i odjechał bez uiszczenia opłaty. Do kradzieży doszło 9 marca.

opr. es

fot.policja