Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

825
0
PODZIEL SIĘ

Czołówka tirów

KUZNOCIN

W wtorek, 26 lutego, w Kuznocinie doszło do kolizji dwóch ciągników siodłowych. Z ustaleń policji wynika, że kierujący scanią doprowadził do zderzenia z dafem. Sprawce kolizji został ukarany mandatem.

Skok po butlę

BOGDANIEC

Mieszkaniec Bogdańca   poinformował oficera dyżurnego KPP w Sochaczewie, że nieznany sprawca włamał się do jego domu skąd ukradł sprzęt RTV i butlę gazową. Do kradzieży doszło 26 lutego.

Znikające tablice

PIASECZNICA

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne z volkswagena polo zaparkowanego w Piasecznicy. Zdarzenie miało miejsce 27 lutego.

Zaatakował płot

SOCHACZEW

Policjanci z KPP w Sochaczewie przyjęli, że nieznany sprawca uszkodził płot przy ulicy Niemcewicza. Do ataku wandala doszło 27 lutego.

Trafiła golfa

SOCHACZEW

Na ulicy 15 Sierpnia w Sochaczewie kierująca seatem leon podczas włączania się do ruchu doprowadziła do zderzenia z volkswagenem golfem. Do zdarzenia doszło 28 lutego.

 Ukradli telefon

SOCHACZEW

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił sochaczewskich policjantów, że podczas zakupów w jednym z sklepów na ulicy Warszawskiej został mu skradziony telefon komórkowy. Kradzież miała miejsce 28 lutego.

Pijani za kółkiem

SOCHACZEW

Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie w ręce sochaczewskiej drogówki wpadł 27-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, który próbował kierować samochodem iveco mając promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Stracił również prawo jazdy. Do kolejnego zatrzymania pijanego kierowcy doszło w Dzięglewie. Tym razem okazał się nim kierowca citroena berlingo, który również stracił prawo jazdy. Do obydwu zatrzymań doszło 1 marca.

Znaleźli amfetaminę

GAJ

Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali w miejscowości Gaj 24-letniego mężczyznę, u którego znaleźli 5 torebek amfetaminy. Do zdarzenia doszło 2 marca.

Ciężka noga

KOŚCIELNA GÓRA

W sobotę, 2 marca, policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy forda, który w terenie zabudowanym przekroczył prędkości o więcej niż 50 km/h. Do kontroli drogowej doszło w Kościelnej Górze.

Złodzieje tablic

SOCHACZEW

Znów dali o sobie znać złodzieje tablicy rejestracyjnych. Tym razem zostały one skradzione 3 marca z toyoty zaparkowanej na ul. Polnej.

Natychmiastowa kara

RYBNO

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi gminy Rybno, który kierując   volvo przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Zdarzenia miało miejsce 3 marca.

opr. atu

fot.policja