Kolejne osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

Pecha miał również 34 – latek, który trafił w ręce mundurowych w Dzień Kobiet. Mężczyzna został przyłapany na kradzieży w jednym ze sklepów. Gdy policjanci wykonywali z nim czynności okazało się, że ma przy sobie torebkę z białym proszkiem i jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę kilku miesięcy pozbawienia wolności.

Dzień później zabezpieczono kolejne narkotyki. Kontrola pojazdu na ulicy Trojanowskiej zakończyła się zatrzymaniem dwóch mężczyzn posiadających przy sobie środki odurzające. U 28 – letniego mieszkańca Sochaczewa policjanci znaleźli susz roślinny, a u jego młodszego o 7 lat kolegi – dwie torebki z marihuaną i jedną torebkę z amfetaminą.

Ostatni z zatrzymanych wpadł 10 marca w miejscowości Kożuszki Parcel, gdy policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego podczas legitymowania 21 – latka, znaleźli przy nim dwie torebki z marihuaną.

Każdy z nich został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz