Strona główna Sport DWIEŚCIE DZIEWIĘĆ MECZÓW W JEDEN DZIEŃ

DWIEŚCIE DZIEWIĘĆ MECZÓW W JEDEN DZIEŃ

461
0
PODZIEL SIĘ

Sobota w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 minęła pod znakiem badmintona. Przez ponad czternaście godzin toczyła się rywalizacja w II Mistrzostwach o Puchar Burmistrza Sochaczewa. Na kortach rozegranych zostało 209 pojedynków (453 sety), w których zdobyto 14 525 punktów.

Organizatorom ze Stowarzyszenia „Przez Sport w Przyszłość” oraz Badminton Sochaczew udało się do naszego miasta „ściągnąć” zawodniczki i zawodników z takich miast jak:

Bydgoszcz, Gniezno, Kielce, Kowal, Kraków, Łowicz, Łódź, Nowa Wieś, Ostrzeszów, Ozorków, Płock, Pruszków, Puławy, Sochaczew, Solec Kujawski, Staszów, Warszawa, Włocławek, Września, Ząbki, Zabrze, Zielona Góra oraz Żyrardów.

Najlepszą zawodniczką z Sochaczew została Sylwia Multan, a zawodnikiem Rafał Tomaszkiewicz.

Singiel open A

1.Szymon Kukier (Puławy)

2.Mateusz Krysa (Solec Kujawski )

3.Dawid Maron (Ząbki), Robert Borszcz (Zabrze)

Singiel open B

1.Michał Adamkiewicz (Sochaczew)

2.Rafał Grabarczyk Żałobny (Łódź)

3.Henryk Ewert (Ozorków), Dariusz Wójcicki (Staszów)

Singiel open C

1.Robert Latecki (Włocławek)

2.Robert Dul (Sochaczew)

3.Cezary Zwoliński (Sochaczew), Marek Tomaszewski (Sochaczew)

Singiel kobiet A

1.Sandra Szalaty (Września)

2.Kateryna Bieliaieva (Warszawa)

3.Wioletta Wójtowicz (Zabrze), Magda Przybyszewska (Gniezno)

Singiel kobiet B

1.Sylwia Multan (Sochaczew)

2.Jolanta Drobnik (Łódź)

3.Milena Budnik (Sochaczew), Katarzyna Fortuna (Sochaczew)

Singiel męski 45+

1.Robert Borszcz (Zabrze)

2.Wojtek Pasternak (Kielce)

3.Michał Zakroczymski (Warszawa), Dariusz Wójcicki (Staszów)

Singiel męski 55+

1.Krzysztof Kurzawski (Kowal)

2.Wojciech Bogołębski (Nadarzyn)

3.Wiesław Sobczak (Sochaczew)

Debel open

1.Krzysztof Grzybowski (Płock), Paweł Kacprzak (Płock)

2.Szymon Kukier (Puławy), Dawid Maron (Ząbki)

3.Mariusz Nawrocki (Łódź), Przemysław Nowak (Łódź)

3.Jacek Chojnacki (Września), Kamil Przybyszewski (Gniezno)

Debel kobiet

1.Joanna Mądry (Ząbki), Justyna Zacharska (Warszawa )

2.Karolina Sałacińska (Sochaczew), Gabriela Zielińska (Warszawa)

3.Teresa Marcinek (Kraków), Magda Soczyńska (Łódź)

Mixt A

1.Dariusz Cierebiej (Sochaczew), Jolanta Chodkowska (Warszawa)

2.Karol Leszczyk (Warszawa), Gabriela Zielińska (Warszawa)

3.Jacek Chojnacki (Września), Sandra Szalaty (Września)

3.Daniel Trzmielowski (Warszawa), Justyna Zacharska (Warszawa)

Mixt B

1.Jacek Nowakowski (Nieborów), Sylwia Multan (Sochaczew)

2.Grzegorz Jankowski (Włocławek), Anna Jankowska (Włocławek)

3.Krzysztof Drobnik (Łódź), Jolanta Drobnik (Łódź)

3.Krzysztof Kurzawski (Kowal), Katarzyna Chojniak (Włocławek)

 

Tomasz Ertman

 

Fot. Tomasz Ertman