Strona główna Młodzieszyn Czekają na witraże

Czekają na witraże

595
0
PODZIEL SIĘ

Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie zaprasza do wzięcia udziału w XXIII Mazowieckim Przeglądzie Twórczości Plastycznej Wiktoriany 2019.

Witraż – siła światła i koloru. Konkurs odbywa się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Sochaczewie oraz Wójta gminy Młodzieszyn. Jest adresowany do dzieci i młodzieży. Odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych – klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII i gimnazjum.

Zadaniem jest wykonanie projektu witrażu. Tematyka dowolna – flora, fauna, motywy dekoracyjne i abstrakcyjne. Jury nie oczekuje na prace wykonane w szkle, ale na zrobione z papieru i bibuły, bądź krepiny. W kategorii pierwszej wymagany format A-3, a w drugiej – 50×70 cm, 60×60 cm lub koło średnicy 60 cm. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę. Jury prosi o własne projekty, a nie kopie znanych dzieł artystów. Praca powinna być opisana – imię, nazwisko autora, wiek, adres, nazwa szkoły, imię i nazwisko opiekuna, pod którego kierunkiem powstała praca, tel. kontaktowy i adres mailowy.

GOK oczekuje na prace do 30 kwietnia. Prace trzeba wysyłać na dres GOK w Młodzieszynie przy ul. Wyszogrodzkiej 25 lub dostarczać osobiście. Wystawa nagrodzonych prac w maju. Konkursowe prace nie będą zwracane ich autorom, o czym informuje regulamin konkursu.

BN

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTest strażackiego sprzętu
Następny artykułWiosenne śpiewanie