Strona główna Sochaczew miasto Zdarzenie drogowe w Serokach-Parceli

Zdarzenie drogowe w Serokach-Parceli

394
0
PODZIEL SIĘ

10 lutego, o godzinie 19:26, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 439. kilometrze drogi krajowej nr 92. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Paprotni.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego Fiat Panda z ciągnikiem siodłowym Scania. Pojazdami podróżowali wyłącznie kierujący. Samochód osobowy znajdował się w przydrożnym rowie po lewej stronie w kierunku Warszawy, a wewnątrz pozostawała osoba poszkodowana. Kierujący samochodem ciężarowym nie odniósł żadnych obrażeń. Na miejscu obecny był już zespół ratownictwa medycznego.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora i zakręceniu zaworu instalacji LPG w samochodzie osobowym oraz wykonaniu dostępu przy pomocy sprzętu hydraulicznego do osoby poszkodowanej, którą następnie zajął się zespół ratownictwa medycznego. Miejsce zdarzenia do dalszych czynności przekazano funkcjonariuszom policji.

Działania prowadzone przez 7 strażaków PSP i 6 strażaków OSP zakończono o godzinie 20:28.

KPPSP Sochaczew

fot. KPPSP