Strona główna Sochaczew miasto Wspomóż naszych

Wspomóż naszych

438
0
PODZIEL SIĘ

Jeszcze do 17 lutego możemy oddawać głosy na inicjatywy zgłoszone do programu „Decydujesz, pomagamy” organizowanego przez sieć handlową Tesco. Na naszym terenie o finansowe wsparcie ubiegają się trzy projekty.

Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt „Nero” poprzez akcję „Nie rozmnażaj – bezdomność rodzi się w domu”, chce zachęcić właścicieli m.in. psów i kotów do sterylizacji swoich pupilów. A tym samym zmniejszyć liczbę porzucanych i niechcianych zwierząt.

Z kolei Klub Sportowy „Piast” Feliksów zbiera środki na organizację Pikniku Rodzinnego, którego celem jest integracja lokalnego społeczeństwa, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, oraz zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania. Główną atrakcją pikniku będzie plenerowa wystawa historyczna 60 lat klubu, spotkanie z byłymi zawodnikami, wmurowanie pamiątkowej tablicy wieloletniego propagatora rozwoju sportu i pracy społecznej na rzecz mieszkańców Gminy Sochaczew.

Natomiast Fundacja Galopujące Serca z Kampinosu zgłosiła do programu akcję „Galopem po uśmiech dziecka”. Jest ona skierowana do dzieci z domów dziecka. Aby chociaż na chwilę poczuły ciepłą i rodzinną atmosferę. W czasie zajęć dzieci będą miały mają kontakt z końmi, które są znane z terapeutycznego wpływu na samopoczucie człowieka. W programie spotkań: jazda konna, hipoterapia, warsztaty terapeutyczne, ognisko.

Jak zagłosować na wybrany projekt. Wystarczy zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny. Zwycięska inicjatywy otrzyma wsparcie w wysokości 5 000. Drugie miejsce to 3 000 zł a trzecie 1 000 zł.

atu

fot. Pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGmina stara się o obligacje
Następny artykułKurs chemizacyjny