Strona główna Teresin W magicznym świecie baśni

W magicznym świecie baśni

476
0
PODZIEL SIĘ

Wspaniała zabawa i aktorskie popisy, które co i rusz nagradzane były solidną porcją braw. Młodzi widzowie, którzy przybyli w ferie do multimedialnej sali Dworca TO.Kultura na spektakl teatru „Urwis”, z pewnością nie żałowali.

Artyści z Krakowa wystąpili na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Teresinie. Prezentacja nosiła tytuł „Bajeczna księga” i miała charakter interaktywnej zabawy z publicznością.

Najmłodsi z zainteresowaniem niespotykanym w tym wieku śledzili przygody Malinki i cioci Krysi. Świat baśni to zawsze magia i wiele przygód, więc wcale nie dziwi, że tak wielu rodziców i dzieci uczestniczyło w tym spotkaniu. Spektakl w mądry sposób bawił i uczył, ale to, co najciekawsze, to interaktywność, dzięki której dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu – mówi Aleksandra Starus, dyrektor GBP w Teresinie, która przy okazji zaprasza na kolejne wydarzenia organizowane przez bibliotekę, a także jej szymanowską filię. A tych brakować nie będzie, o planowanych imprezach i spotkaniach będziemy się starali na bieżąco informować czytelników Expressu.

Marcin Odolczyk

Fot. TOK