Strona główna Sport Unii Boryszew na fali

Unii Boryszew na fali

599
0
PODZIEL SIĘ

Rocznik 2005 Unii Boryszew ponownie najlepszy w halowym turnieju, tym razem w Płocku. Dodatkowo najlepszym bramkarzem został Filip Błaszczyk, zaś najlepszym zawodnikiem Mateusz Odolczyk, któremu jednej bramki zabrakło do zdobycia tytułu „króla strzelców” turnieju.

Podopieczni Michała Orlińskiego znowu spisali się wyśmienicie, przed dwoma tygodniami wygrali przecież w Teresinie.

Brawa należą się całej drużynie, która w silnej stawce zespołów z Płocka i okolic była najlepsza.

Potem okazało się, że nie było dla nich mocnych. W bardzo zaciętym finale pokonali organizatorów turnieju – Deltę Słupno, po bramce Janka Romanowskiego. Oto wyniki unitów:

Unia Boryszew – Delta Słupno 1:2 Bramka: Mateusz Odolczyk

Unia Boryszew – Stoczniowiec Płock 2:1 Bramki: Piotrek Jesiołowski, Janek Romanowski

Unia Boryszew – Mazur Gostynin 5:0 Bramki: Michał Nowakowski, Janek Romanowski, Mateusz Odolczyk

Półfinał: Unia Boryszew – Pegaz Drobin 3:0 Bramki: Eryk Tyl, Mateusz Odolczyk

Finał: Unia Boryszew – Delta Słupno 1:0 Bramka: Janek Romanowski

Kolejny występ unitów i następny czempion. Tym razem rocznik 2006. Podopieczni szkoleniowca Romana Janiszka zdecydowanie wygrali turniej SPARTA CUP 2019 rozegrany w Płocku. Unici w turnieju rozegrali 8 spotkań, systemem każdy z każdym. W całej imprezie strzelili 42 bramki i stracili tylko 1! Ponadto Mikołaj Szatas został królem strzelców turnieju, zdobywając 12 bramek.

Szczęście nie sprzyjało młodym piłkarzom Unii Boryszew z rocznika 2011. W sobotę 16.02 podczas turnieju w Słupnie, w 10-zespołowej stawce zajęli ostatecznie dobre czwarte miejsce. Podopieczni trenera Mariusza Mamcarza zagrali bardzo dobre mecze, jednak tym razem nie udało się stanąć na podium. Cóż, co się odwlecze, to nie uciecze.

Marcin Odolczyk

fot.pixabay

fot.pixabay