Strona główna Kronika kryminalna Przywłaszczył kartę flotową i płacił nią za paliwo. Grozi mu do 10...

Przywłaszczył kartę flotową i płacił nią za paliwo. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

598
0
PODZIEL SIĘ

Przywłaszczył kartę flotową należącą do jednej z firm i pięciokrotnie zatankował paliwo o wartości blisko 20 tysięcy złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W listopadzie ubiegłego roku policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca pięciokrotnie zapłacił za paliwo przy użyciu karty flotowej należącej do jednej z firm z terenu powiatu sochaczewskiego.

Funkcjonariusz Posterunku Policji w Iłowie ustalił, ze sprawcą przestępstwa jest mieszkaniec województwa łódzkiego. Prowadzący sprawę policjant wraz z sochaczewskimi operacyjnymi zatrzymali 39 – latka na terenie Głowna. Na miejscu ujawniono pojazd, który był wykorzystywany do popełnienia przestępstwa.

W trakcie czynności ustalono, że podejrzany przywłaszczył kartę i na terenie Łodzi pięciokrotnie zatankował paliwo o wartości blisko 20 tysięcy złotych.

Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące jednego usiłowania i pięciu kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

fot.policja