Strona główna Edukacja Pomóż szkole

Pomóż szkole

529
0
PODZIEL SIĘ

Szkoła Podstawowa nr 6 w Sochaczewie 4 marca otrzyma imię Króla Władysława Jagiełły. Najważniejszym punktem święta będzie przekazanie społeczności szkolnej nowego sztandaru. „Szóstka” zwraca się do swych absolwentów, rodziców, przyjaciół placówki o pomoc w jego zakupie.

Jak czytamy na stronie internetowej szkoły, uroczystość nadania imienia wiąże się z wieloma kosztami. Dlatego szkoła zwraca się z gorącą prośbą o pomoc w organizacji naszego przedsięwzięcia, w tym o wsparcie finansowe tego wydarzenia. Za każdą okazaną formę wsparcia szkoła oferuje: wpis do księgi pamiątkowej, podziękowanie wygłoszone w trakcie uroczystości, możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych z tytułem „Sponsor” w trakcie trwania obchodów. Szkolna społeczność jest również otwarta na inne formy promocji.

Otrzymane wsparcie zostanie przeznaczone między innymi na: wydanie Księgi Pamiątkowej, wykonanie Sztandaru Szkoły, zakup rękawiczek oraz szarf, zakup gabloty do Kącika Patrona, przygotowanie uroczystości nadania imienia.

Bliższe informacje na temat uroczystości można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem tel. 862-81-01, jak również na stronie internetowej sp6.sochaczew.pl w zakładce Patron. Wszelkie pytania można kierować również na adres: sochaczew.sp6@gmail.com

Podajemy nr konta, na które można dokonywać wpłat: Konto Rady Rodziców przy SP nr 6 w Sochaczewie, numer rachunku bankowego: 66 9283 0006 0010 9211 2000 0010, z dopiskiem „Darowizna – Patron”

opr. atu

fot.pixabay