Odpowie za uszkodzenie auta i posiadanie znacznej ilości narkotyków

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 37 – letniemu sochaczewianinowi podejrzanemu o uszkodzenie dachu samochodu oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych w pościgu pieszym.

Pod koniec stycznia mundurowi z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni, że nieznany sprawca uszkodził dach pojazdu marki Audi. Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że sprawcą jest 37 – letni mieszkaniec miasta. Podejrzewali również, że mężczyzna może być w posiadaniu narkotyków.

Kilka dni temu funkcjonariusze podjęli próbę zatrzymania podejrzanego. Zauważyli go na jednym z  sochaczewskich osiedli. 37 – latek na widok kryminalnych rzucił się do ucieczki, lecz po krótkim pościgu został zatrzymany. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli około 30 gramów amfetaminy, a także marihuanę. Znaleziono również trzonek siekiery, którym prawdopodobnie uszkodził dach pojazdu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie. Tam usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uszkodzenia mienia. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz