Strona główna Teresin Najpopularniejsza dzielnicowa

Najpopularniejsza dzielnicowa

477
0
PODZIEL SIĘ

Policjantka z Posterunku w Teresinie st. sierż. Anna Opęchowska – Ciak została Najpopularniejszą Dzielnicową w 2018 roku.

Taki werdykt przyniosła 10. edycja konkursu, który trwał od stycznia. O tytule dla przesympatycznej funkcjonariuszki zadecydowały głosy mieszkańców. Na st. sierż. Annę Opęchowską – Ciak, która znana jest także z organizacji charytatywnej akcji „Niebieska Gwiazdka”, oddano łącznie 1157 głosów. Taka liczba świadczy o bardzo dużym uznaniu dla dzielnicowej z Teresina.

Nasza koleżanka jest policjantką od 2008 roku. Od początku pełni służbę w Posterunku Policji w Teresinie. Prywatnie żona, matka dwóch chłopców. W wolnym czasie czyta książki, jeździ na rowerze i pomaga potrzebującym – mówią policjanci z KPP w Sochaczewie. Zaznaczają przy tym, iż dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną, co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.

Brawa należą się także zdobywcy drugiego miejsca w konkursie – asp. sztab. Tomaszowi Kubiakowi z Posterunku Policji w Iłowie (586 głosów) oraz miejsca trzeciego – sierż. szt. Tomaszowi Krajzie z Rewiru Dzielnicowych KPP Sochaczew (100 głosów).

Marcin Odolczyk