Strona główna Młodzieszyn Nabór gospodarstw do programu doradczego

Nabór gospodarstw do programu doradczego

470
0
PODZIEL SIĘ

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice ogłasza nabór gospodarstw do bezpłatnego, trzyletniego programu doradczego w ramach poddziałania „Wsparcie korzystania z usług doradczych”.

Każdy program doradczy składa się z 3 usług: dwóch obowiązkowych tj.: Usługa 1 – Analiza sytuacji produkcyjno -ekonomicznej gospodarstwa rolnego oraz Usługa 2 – Rachunkowość w gospodarstwie rolnym (w formie uproszczonej).

Trzecia usługa będzie wybrana po przeprowadzeniu analizy gospodarstwa rolnego (usługa 1) spośród 6 możliwych usług: uczestnictwo w systemach jakości, system rolnictwa ekologicznego, w tym pomoc w podejmowaniu decyzji o przystąpieniu do RE oraz o pomoc w realizacji RE, ocena dostosowania gospodarstwa rolnego do norm i wymogów wzajemnej zgodności, modernizacja gospodarstwa rolnego, restrukturyzacja małych gospodarstw lub integrowana ochrona roślin, w tym ocena zagrożenia agrofagami i pomoc rolnikom w podejmowaniu decyzji w zakresie stosowania metod i zabiegów. Chętnych rolników zapraszam do współpracy. Szczegółowe informacje oraz zapisy prowadzone będą w Urzędzie Gminy Młodzieszyn, w pokoju nr 18, we wtorki i czwartki lub pod numerem telefonu 511 459 942.

UG Młodzieszyn