Strona główna Kronika kryminalna Maczeta, noże i kasety w bagażniku pijanego kierowcy

Maczeta, noże i kasety w bagażniku pijanego kierowcy

744
0
PODZIEL SIĘ

Miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie i nie posiadał prawa jazdy. Podczas kontroli drogowej policjanci znaleźli w bagażniku m.in. kastety, maczetę, pałkę teleskopową i noże. Sochaczewianin odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za popełnione wykroczenia.

Policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie, że kierowca audi może znajdować się pod wpływem alkoholu. Pojazd udało się zatrzymać na ul. Gawłowskiej w Sochaczewie. Podczas podjętych czynności okazało się, że 31-latem ma w organizmie blisko 2 promile. Z policyjnego systemu wynikało również, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy.

Mundurowi w trakcie prowadzonej kontroli znaleźli w bagażniku maczetę, pałkę teleskopową, dwa kastety, noże, siekierę i gaz. Ponadto, w pojeździe zabezpieczono również kapsułki z nieustaloną substancją. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Sochaczewianin odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i za popełnione wykroczenia. Znalezione w pojeździe kapsułki trafią do specjalistycznego badania, które wykaże czy nie zawierają substancji, której posiadanie jest zabronione. Grozi mu do 2 lat więzienia.

mł. asp. Agnieszka Dzik

fot.policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZ poezją i gitarą
Następny artykułKonkurs ze Słowem Bożym