Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

912
0
PODZIEL SIĘ

Zabrali dowód

Sochaczew

Policjanci na ulicy Głowackiego w Sochaczewie zatrzymali dowód rejestracyjny od volkswagena golfa z powodu braku aktualnego przeglądu technicznego. Do zdarzenia doszło 11 lutego.

Oszukany na konsoli

Sochaczew

PW poniedziałek, 11 lutego oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany, że mieszkaniec Sochaczewa kupił na jednym z portali konsolę  gier i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.

Bez prawka

Sochaczew

Na ul. Niepodległości w Sochaczewie policjanci zatrzymali 70-letniego mieszkaniec Sochaczewa, który kierował toyotą yaris pomimo czynnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło 12 lutego.

Kosztowna usterka

Sochaczew

Policjant ruchu drogowego zatrzymał dowód rejestracyjny od seata z powodu braku świateł mijania i pozycyjnych. Do zatrzymania dokumentu doszło 12 lutego na na 15 Sierpnia.

 Wylądował w rowie

Elżbietów

W Elżbietowie doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia, 19 – letnia pasażerka znalazła się poza pojazdem. Nieprzytomną kobietę przetransportowano do szpitala. Do wypadku doszło 13 lutego.

Przerwany gigant

Sochaczew

Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali mieszkankę naszego powiatu, która była poszukiwana na podstawie nakazu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Do jej zatrzymania doszło 13 lutego.

Kradzione nie tuczy

Sochaczew

Policjanci zostali powiadomieni, że pracownicy ochrony jednego ze sklepów przy Al. 600-lecia ujęli sprawcę kradzieży sklepowej. Przybyli na miejsce policjanci ukarali złodzieja mandatem. Interwencja miła miejsce 14 lutego.

Pijani rodzice

Sochaczew

W czwartek, 14 lutego, policjanci dostali informacje, że nietrzeźwi rodzice opiekują się małoletnimi dziećmi. Na miejscu okazało się, że matka ma ponad 4 promile, a ojciec prawie 2,5. Ponieważ dzieci w wieku od 3 do 12 lat nie mogły zostać pod ich opieką, zostały umieszczone w placówkach opiekuńczo – wychowawczych. Teraz rodzice będą tłumaczyli się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Skok po piłę

NOWE MOSTKI

Złodziej włamali się do jednego z garaży w miejscowości Nowe Mostki. Ich łupem padła piła spalinowa, komplet kluczy, a także przewód elektryczny. Do kradzieży doszło 15 lutego.

Śmierć na drodze

Janówek Duranowski

Do tragicznego wypadku doszło 15 lutego w Janówku Duranowskim doszło do śmiertelnego potrącenia pieszej. Wstępnie ustalono, że 35-letnia mieszkanka Sochaczewa kierowała oplem zafirą i potrąciła 17-letnią pieszą. W wyniku tego zdarzenia nastolatka zmarła na miejscu. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Natychmiastowa kara

Wójtówka

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat. Interwencja miała miejsce 16 lutego w Wójtówce.

Uciekł z miejsca wypadku

Jeżówka

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z mazdą premacy. Do zdarzenia 16 lutego doszło w Jeżówce.

Pościg za pijakiem

Sochaczew

Na ulicy wypalenisko w Sochaczewie 23-letni obywatel Ukrainy nie zatrzymał się do kontroli drogowej więc policjanci podjęli pościg. Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do pościgu doszło 17 lutego.

Na podwójnym gazie

Sochaczew

Na ulicy Staszica w Sochaczewie policjanci zatrzymali do kontroli 33-letniego kierowcę seata biza. Badanie wykazało, że mężczyzna ma blisko promil alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 17 lutego.

opr. es

fot.policja