Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

916
0
PODZIEL SIĘ

Wpadł z narkotykami

SOCHACZEW

Na ul. Targowej w Sochaczewie policjanci legitymowali 43-letniego mężczyznę i podczas wykonywanych czynności znaleźli przy nim amfetaminę. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Zdarzenie miało miejsce 4 lutego.

Tablice wyparowały

PAPROTNIA

Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany o kradzieży tablicy rejestracyjnej z volkswagena caddy zaparkowanego w Paprotni. Kradzież miała miejsce 4 lutego.

Pójdzie siedzieć

SOCHACZEW

Na ulicy Wyszogrodzkiej policjanci podczas kontroli drogowej zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował ford pomimo czynnego zakazu sądowego. Okazało się również, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie zarządzenia sądu w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Do   zatrzymania doszło 5 lutego.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW

We wtorek, 5 lutego, obsługa jednego ze sklepów przy Al-600 zatrzymał złodzieja. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał mężczyznę mandatem.

Skok po wiertarkę

ORŁY CESIN

W środę, 6 lutego, złodzieje włamali się do jednego z domów w miejscowości Orły Cesin. Ich padły łupem elektronarzędzia.

Znaleźli telefon

PAPROTNIA

Policjanci z Teresina podczas kontroli pojazdu znaleźli telefon komórkowy poszukiwany przez KMP Płock. Mężczyzna, przy którym znaleziono utracony telefon trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 6 lutego w Paprotni.

Zabrali dowód

SOCHACZEW

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło 7 lutego na ul. Łowickiej.

Wirtualne klocki

SOCHACZEW

W czwartek, 7 lutego, mieszkanka Sochaczewa zgłosiła oficerowi dyżurnemu KPP w Sochaczewie, że na jednym z portali internetowych kupiła klocki znanej firmy, lecz mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

Bez prawka

SOCHACZEW

Na ulicy Młynarskiej w Sochaczewie w ręce policji wpadł 33-letni mieszkaniec Sochaczewa, który kierował volkswagenem polo nie posiadając do tego uprawnień. Do zdarzenia doszło 8 lutego.

Zasnęli na ulicy

KĄTY

W piątek, 8 lutego, oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o dwóch mężczyznach leżących na ulicy w Kątach. Na miejsce został wysłany patrol policji. Mundurowi doprowadzili odwieźli obydwu mężczyzn do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę rodziny.

Znikające tablice

BIELICE

Nieznani sprawcy ukradli tablice rejestracyjne z mercedesa zaparkowanego na jednej z posesji w Bielicach. Kradzież miała miejsce 9 lutego.

Będzie bolało

SOCHACZEW

Policja zatrzymała 35-letniego mężczyznę, który kierował audi pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło 9 lutego na ul. Warszawskiej w Sochaczewie .

Buchnęli telewizor

UDERZ

Nieznani sprawcy włamali się do jednego z domów w miejscowości Uderz. Złodzieje wynieśli z budynku telewizor oraz dekoder. Do darzenia doszło 10 lutego.

Dzwon w Wójtówce

WÓJTÓWKA

W niedzielę, 10 lutego kierujący oplem omega nie zachował bezpiecznej odległości i doprowadził do zderzenia opel corsa. Do kolizji doszło w Wójtówce.

opr. es

fot.policja