Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

986
0
PODZIEL SIĘ

Natychmiastowa kara

Wójtówka

Ochrona jednego z e sklepów w Wójtówce sklepu zgłosiła oficerowi dyżurnemu KPP w Sochaczewie ujęcie sprawcy kradzieży. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodzieja mandatem. Do interwencji doszło 28 stycznia.   .

Pójdzie siedzieć

Dachowa

Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Sochaczew poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło 28 stycznia w Dachowej.

Zabrali prawko

Karłowo

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Sochaczewie zatrzymali prawo jazdy 40-letniemu mieszkańcowi Płocka, który przekroczył dozwoloną prędkość o 50 km/h w obszarze zabudowanym. Do kontroli drogowej doszło 29 stycznia w Karłowie.

Na gorącym uczynku

Sochaczew

Obsługa jednego ze sklepów przy ulicy Warszawskiej w Sochaczewie ujęła sprawcę kradzieży sklepowej. Mężczyzna został przyłapany na kradzieży alkoholu. Zdarzenie miało miejsce 29 stycznia.

Dzwon na Staszica

Sochaczew

Na ulicy Staszica w Sochaczewie kierowca autokaru doprowadził do kolizji z toyotą. Do zdarzenia doszło 30 stycznia.

Głupota kosztuje

Sochaczew

Patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał 38-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował renault kangoo nie posiadając do tego uprawnień. Kontrola drogowa miała miejsce 30 stycznia w Al. 600-lecia.

Jak pech to pech

Sochaczew

W czwartek, 31 stycznia, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na ulicy Gawłowskiej 41-letniego mężczyznę, który próbował kierować audi A4 mając blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się również, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Wirtualne oszustwo

Sochaczew

Dyżurny KPP w Sochaczewie 31 stycznia został poinformowany przez mieszkankę miasta, że za pośrednictwem portalu internetowego kupiła klocki znanej firmy i do chwili obecnej nie otrzymała zamówionego towaru.

Gigant zakończony

Młodzieszyn

Policjanci zatrzymali 14-letnią mieszkankę gminy Młodzieszyn poszukiwaną na podstawie nakazu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Do zatrzymania nieletniej doszło 1 lutego w Młodzieszynie.

Zabrali dowód

Sochaczew

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od fiat panda z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło 2 lutego na ul. Warszawskiej.

Ciężka stopa

Sochaczew

Na ulicy Gawłowskiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali mieszkańca   Sochaczewa, który kierując bmw przekroczył prędkość o 74 km/h w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło 2 lutego.

Buchnął tablet

Sochaczew

W niedziele, 3 lutego, nieznany sprawca ukradł torbę w której był tablet. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

Nie miał prawka

Młodzieszynek

Policjanci zatrzymali do kontroli w Młodzieszynku kierującego volvo. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Zdarzenie miało miejsce 3 lutego.

opr. atu

fot. policja