Strona główna Edukacja Bal do białego rana

Bal do białego rana

382
0
PODZIEL SIĘ

Uczniowie RCKU w Sochaczewie świętowali studniówkę 9 lutego w pięknych wnętrzach „Dworku Magnat”.

Punktualnie o godzinie 18.00 uczniowie Monika Trzcińska i Bolesław Niewadzi rozpoczęli część oficjalną. Prowadzący powitali wszystkich przybyłych gości, dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne, rodziców i przede wszystkim przyszłych maturzystów – głównych bohaterów wieczoru.

Oficjalnego rozpoczęcia balu studniówkowego dokonał dyrektor szkoły, Marek Wernicki. Z nosatlgią wspomniał, że wszystkich obecnych maturzystów uczył w klasie pierwszej. Życzył wszystkim sukcesów w pierwszym wyzwaniu, jakim będzie matura, a na ten wieczór udanej zabawy. Do uczestników zwróciła się również wicedyrektor Elżbieta Kropiak, odczytując skierowany do uczniów list od starosty powiatu, Jolanty Gonta.

Maturzyści, wręczając dyrekcji szkoły i wychowawcom przepiękne bukiety, uroczyście podziękowali za stworzenie w szkole rodzinnej atmosfery, za przekazaną wiedzę, za czas który im poświęcono, za uśmiech i wsparcie w trudnych chwilach. Chwilę po tym padły znamienne słowa, na które wszyscy czekali: „Poloneza czas zacząć!”.

Poloneza, którego przepiękną choreografię przygotowała pani Urszula Mergner, najpierw odtańczyły klasy licealne, później uczniowie technikum. Część oficjalna dobiegła końca.

Był także czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia, by uwiecznić na fotografii tę niezwykłą, jedyną w życiu chwilę. Przy repertuarze granym przez zespół Massive wszyscy bawili się wyśmienicie do białego rana.

RCKU

Fot. Studiomovie