Strona główna Sport Dwa razy dwa

Dwa razy dwa

76
0
PODZIEL SIĘ

Koszykówka

W niedzielę odbył się Feryjny Turniej Dzikich Drużyn z WKS MOSiR Sochaczew. W formule duo-basket, pod okiem Adama Hilchena na parkiecie sochaczewskiej hali sportowej toczyły się zacięte koszykarskie boje. O wyrównanym poziomie drużyn świadczy fakt, że żadna z nich nie zakończyła rywalizacji bez porażki.

Kolejną koszykarską imprezą, która odbędzie się w Sochaczewie będą tradycyjne międzyszkolne Mistrzostwa Sochaczewa w trio-basket, które odbędą się pierwszego dnia wiosny pod hasłem „Zamiast wagarować, przyjdź pokibicować”. Głównym organizatorem tego turnieju jest ZSCKP im. Garbolewskiego czyli popularna „Osiemdziesiątka”.

Wyniki turnieju

kategoria do lat 14

Nie Wiem – Bracia 2:4, 4:0, 8:2, 8:6

kategoria do lat 18

Ja z Pawłem – Dallas Unicorns 9:8

Ja z Pawłem – Rawia Rawicz 6:10

Ja z Pawłem – Smart People 16:8

Ja z Pawłem – Czarne Tygrysy 17:5

Ja z Pawłem – Ace Materace 17:3

Dallas Unicorns – Rawia Rawicz 12:5

Dallas Unicorns – Smart People 8:7

Dallas Unicorns – Czarne Tygrysy 10:4

Dallas Unicorns – Ace Materace 8:6

Rawia Rawicz – Smart People 5:5

Rawia Rawicz – Czarne Tygrysy 13:0

Rawia Rawicz – Ace Materace 10:6

Smart People – Czarne Tygrysy 15:4

Smart People – Ace Materace 4:2

Czarne Tygrysy – Ace Materace 8:6

kategoria Open

Krystian i Darek – Byki z Afryki 7:6, 9:0

Krystian i Darek – Gejscom 7:5, 3:9

Byki z Afryki – Gejscom 8:2, 6:6

Kolejność turnieju

kategoria do lat 14

1.Nie Wiem (Gabriela Hilchen, Nikola Pocińska)   6 22-12

2.Bracia (Michał Stankiewicz, Kuba Stankiewicz)   2 12-22

kategoria do lat 18

1.Ja z Pawłem (Oskar Orlicki, Paweł Kołodziejczak)   8 65-34

2.Dallas Unicorns (Edward Hilchen, Kacper Kuczma)   8 46-31

3.Rawia Rawicz (Olek Pawłowski, Adam Jusiński, Max Numenthus) 7 43-29

4.Smart People (Mateusz Szydłowski, Julian Hilchen)   5 39-35

5.Czarne Tygrysy (Mateusz Nguyen, Adrian Kopiec)   2 21-62

6.Ace Materace (Łukasz Łukaszyk, Błażej Karda)   0 23-47

kategoria Open

1.Krystian i Darek (Krystian Jaczyński, Dariusz Łukawski)   6 26-20

2.Byki z Afryki (Patryk Garus, Jakub Gałecki)   5 28-18

3.Gejscom (Artur Baliński, Filip Chodacki) 1 14-30

 

Tomasz Ertman

 

+foto ET