Strona główna Teresin Zdarzenie drogowe na Al. XX-lecia w Teresinie

Zdarzenie drogowe na Al. XX-lecia w Teresinie

425
0
PODZIEL SIĘ

15 stycznia, o godzinie 6:30, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem kilku pojazdów w okolicach przejazdu kolejowego na Alei XX-lecia w Teresinie. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz dwa zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Niepokalanowa i Paprotni.

Po dojeździe stwierdzono, że w zdarzeniu uczestniczyły samochody Volkswagen Golf, Volkswagen Polo, Opel Movano oraz ciągnik siodłowy Volvo z naczepą przewożącą meble. Pojazdami podróżowali wyłącznie kierujący, którzy wysiedli o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kierująca Volkswagenem Polo, która uskarżała się na ból głowy i klatki piersiowej.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz udzieleniu poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przekazania zespołowi ratownictwa medycznego.

Działania prowadzone przez 7 strażaków PSP i 9 strażaków OSP zakończono o godzinie 7:22.

KPSP Sochaczew

fot. KPSP Sochaczew