Strona główna Iłów W świątecznym klimacie

W świątecznym klimacie

472
0
PODZIEL SIĘ

Na placu przy sklepie ABP w Iłowie w sobotę, 22 grudnia, odbył się koncert świąteczno-noworoczny. Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury, który zorganizował piękną oprawę do występu dzieci i młodzieży. Gwiazdami wieczoru byli Joanna Rolewska i Szymon Kowalczyk.

W trakcie koncertu zaprezentowane zostały kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w wykonaniu Bombli, Teraz My oraz solistów Małego Studia Piosenki, zespołów działających przy GOK. Wśród występujących był też zespół seniorów Iłowiacy. Na imprezie pojawił się Paweł Kraśniewski – wójt gminy Iłów, który złożył zebranym życzenia świąteczne, oraz Dorota Bernat – wiceprzewodnicząca Rady Gminy.

Organizatorzy koncertu dziękują Mariuszowi Szymaniakowi za oświetlenie sceny, a Bartoszowi Czubielowi za świąteczno-noworoczne wizualizacje. Z kolei Piotr Kunikowski i jego ekipa zadbali o profesjonalną scenę, telebim i realizację nagłośnienia. Szczególne podziękowania należą się też wolontariuszom – Danucie Kiełbasińskiej, Arturowi Stodulskiemu, Andrzejowi Wojciechowskiemu i Dominikowi Czubielowi, którzy pracowali przy organizacji koncertu, jak również współorganizatorom koncertu Adamowi i Bożenie Papierowskim za udostępnienie terenu oraz gorące napoje i słodycze. Koncert poprowadziły Ewelina Kuźmińska i Katarzyna Cichosz.

Tradycyjnie, jak co roku koncert świąteczno-noworoczny cieszył się aplauzem. Przybyło sporo publiczności pomimo niesprzyjającej aury – deszczu i zimna.

BN

Fot. GOK Iłów