Trochę do podium zabrakło

fot.pixabay

Pierwszy weekend stycznia zarezerwowany jest w mieście nafciarzy dla turnieju halowej piłki nożnej „Płock Cup”. W tym roku o trofeum walczono po raz dziewiąty. W doborowym gronie dwudziestu drużyn nie mogło zabraknąć sochaczewskiego Fast-Service.

Warto przypomnieć, że nasi piłkarze trzy lata temu zdobyli drugie miejsce. W tym miało być podobnie dobrze, zabrakło jednak nieco szczęścia. W pierwszej fazie Fast-Service trafił w grupie na zwycięzcę z ubiegłego roku Dentim Clinic. Po bardzo emocjonującym spotkaniu nasi wygrali 2:1. Pozostałe mecze także zakończyły się wygranymi i „szybcy serwisanci” do drugiej fazy awansowali z pierwszego miejsca.

W niedzielę już tak łatwo nie było. W pierwszym meczu FS zremisował z bardzo mocną ekipą Ecco. W drugim meczu nasi piłkarze złapali kryzys i zostali rozgromieni przez Zawbud Iława. Na szczęście ekipa potrafiła się zmobilizować na mecz z Izolbetem, który wygrała 2:1. Ostatni mecz z Florianem Warszawa decydował, która z drużyn awansuje do półfinałów. 1:0 wygrali rywale, a naszym pozostało czwarte miejsce w grupie. Może w przyszłym roku będzie lepiej. W finale Ecco wygrało 2:1 z Florianem, a trzecie miejsce zajął Dentim.

Drużyna Fast-Service zagrała w Płocku w składzie: Michał Nowakowski, Marcin Leszczyński, Kamil Stencel, Adrian Binienda, Kamil Bartosiewicz, Jarosław Stencel, Tomasz Oziemblewski oraz Przemysław Kubisz.

Eliminacja grupowe I faza – grupa E

Fast-Service – Pułuki Łekno 9:1

gole: Bartosiewicz (7), Stencel, Oziemblewski

Fast-Service – Jakubskie Toruń 2:0

gole: Bartosiewicz (2)

Fast-Service – Dentim Clinic 2:1

gole: Leszczyński, Oziemblewski

Tabela grupy E

1.Fast-Service Sochaczew 9 13-2

2.Dentim Clinic Katowice 6 10-3

3.Jakubskie Toruń 3   4-3

4.Pułuki Łekno 0   2-21

Eliminacje grupowe II faza – grupa A

Fast-Service – Ecco   0:0

Fast-Service – Zawbud   0:5

Fast-Service – Izolbet 2:1

gole: Binienda, Leszczyński

Fast-Service – Florian 0:1

Tabela grupa A

1.Florian Warszawa 10   6-2

2.Ecco Energia 8   5-3

3.Zawbud Iława 6   10-7

4.Fast-Service   4 2-7

5.Izolbet Gostynin   0 4-8

Tomasz Ertman

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz