Strona główna Edukacja Studniówka w Iwaszkiewiczu

Studniówka w Iwaszkiewiczu

436
0
PODZIEL SIĘ

Bal studniówkowy to jedno z tych wydarzeń, na które z wielką niecierpliwością czekają wszyscy maturzyści. Kojarzy się on nie tylko z nadchodzącym trudnym i ważnym egzaminem, jakim jest matura, ale również z dobrą zabawą. 

Maturzyści z liceum i technikum Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza bal studniówkowy mają już za sobą. Uroczystość odbyła się w sobotę, 12 stycznia 2019  roku, w gościnnym  domu bankietowym Magnat.

Prowadzący część oficjalną uczniowie powitali zaproszonych gości: dyrektor Hannę Bonecką, wicedyrektor Renatę Leśniewską-Skoneczną, dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji Urszulę Opasiak, księdza proboszcza parafii św. Józefa Robotnika w Chodakowie Józefa Staszewskiego oraz wychowawców klas maturalnych, nauczycieli i licznie zebranych rodziców. Szczególnie gorąco zostali powitani bohaterowie wieczoru – maturzyści.

Oficjalnego rozpoczęcia studniówki dokonała pani dyrektor Hanna Bonecka, która życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Wtedy pozostał już tylko jeden, ale za to najważniejszy tradycyjny element balu studniówkowego – polonez. A potem już mniej tradycyjne tańce do białego rana.

54 studniówka w Iwaszkiewiczu przeszła już do historii. Na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników. A tymczasem przed maturzystami czas intensywnej nauki. Życzymy wszystkim powodzenia.

ZS im. Iwaszkiewicza

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDla dużych rodzin
Następny artykułBilet Turysty na ferie