Strona główna Kampinos Rajd powstańczym szlakiem

Rajd powstańczym szlakiem

515
0
PODZIEL SIĘ

Tradycyjnie jak co roku, w rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego Powiat Warszawski Zachodni wraz z Parkiem Rozrywki Julinek, gminą Leszno oraz Kampinoskim Parkiem Narodowym zaprasza miłośników rekreacji na świeżym powietrzu do udziału w  Narciarskim Rajdzie Szlakiem Powstańców Styczniowych 1863 roku.

W tym roku dodatkowo poza pasjonatami nart biegówek zapraszani są miłośnicy nordic walking. Narciarze i biegacze mają do pokonania dwie trasy o długości 5,5 km na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Liczba miejsc jednak ograniczona do 300 osób. (200 osób – narty biegowe, 100 osób nordic walking) Po zmaganiach sportowych, na uczestników czekają ognisko i ciepły poczęstunek. W programie także pokazy historyczne grupy rekonstrukcyjnej z okresu Powstania Styczniowego. Organizatorzy zapewniaka możliwość nieodpłatnego wypożyczenia 100 kompletów nart i butów (decyduje kolejność zgłoszeń). Po rejestracji można też wziąć udział w rajdzie z własnym sprzętem narciarskim lub wynająć sprzęt odpłatnie w info@juninek.com.pl

Formularz uprawniający do udziału w rajdzie, regulamin oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego, dostępne są na www.pwz.pl, formularze wysyłać – kampinos150@gmail.com, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel. inf. 517 143 924.

Zapisy trwają do 16 stycznia środa do godziny 12.00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Strat 20 stycznia o godzinie 11.00 z Parku Rozrywki Julinek. Gdyby zabrakło śniegu odbędzie się tylko bieg nordic walking.

BN

fot. Pixabay

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKomisyjne plany
Następny artykułKolejne świąteczne granie