Policjanci zatrzymali ostatniego uczestnika bójki na plaży miejskiej w Sochaczewie

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi sochaczewianinowi podejrzanemu o udział w bójce do której doszło w ubiegłym roku w lokalu przy plaży miejskiej. W sierpniu 2018 roku zatrzymano sześciu mężczyzn u których znaleziono między innymi narkotyki i atrapy broni, a we wrześniu wpadł kolejny z podejrzanych. Zatrzymany w ubiegłym tygodniu mężczyzna przebywa na co dzień na terenie Niemiec.

Do bójki doszło w połowie sierpnia ubiegłego roku w lokalu przy plaży miejskiej. To właśnie wtedy między grupą mężczyzn doszło do starcia w którym ucierpiały również przypadkowe osoby. Ustalenia operacyjnych pozwoliły na zatrzymanie sześciu mężczyzn w wieku od 18 do 35 lat. Są to osoby związane bezpośrednio ze środowiskiem pseudokibiców jednej z pierwszoligowych drużyn piłkarskich. Policjanci weszli w tym samym czasie do sześciu mieszkań na terenie miasta, gdzie zabezpieczono narkotyki, wagę elektroniczną, kominiarki i atrapy broni.

We wrześniu został zatrzymany kolejny uczestnik bójki, którym okazał się 39 – letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. W ubiegłym tygodniu na jednym z sochaczewskich osiedli zatrzymano ostatniego z podejrzanych. Mężczyzna myślał, że uniknie odpowiedzialności, ponieważ na co dzień przebywa poza granicami kraju. Został zatrzymany dwa dni przed planowanym wyjazdem do Niemiec. On również usłyszał zarzut udziału w bójce do którego się przyznał. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

fot. Policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz