Okradł rodziców swojego kolegi. Grozi mu do 5 lat wiezienia

Do 5 lat pozbawienia wolności i prawdopodobnie koniec znajomości grozi 18 – letniemu mieszkańcowi gminy Nowa Sucha, który podczas wizyt w domu kolegi, okradł jego rodziców. Policjanci odzyskali telefon komórkowy, który podejrzany wstawił do lombardu.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł blisko 2 tysiące złotych i telefon komórkowy z domu mieszczącego się na terenie gminy Nowa Sucha. W rozwiązanie sprawy zaangażowali się policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego z sochaczewskiej komendy.

Kryminalni szybko ustalili, że sprawcą kradzieży jest 18 -letni mieszkaniec tej gminy. Młody mężczyzna w trakcie rozmowy z policjantami przyznał się, że okradł rodziców swojego kolegi podczas wizyt w ich domu. Pieniędzy nie udało się odzyskać, ale telefon komórkowy wrócił do właściciela. Operacyjni znaleźli go w jednym z lombardów, krótko po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie.

Sprawcy przedstawiono dwa zarzuty kradzieży do których się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 KPP Sochaczew

Zdjęcie poglądowe – Pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz