Ograli faworytów

Ożarowianka, to jeden z faworytów V Ligi Mazowieckiej. W składzie drużyny są zawodnicy z drugoligowym stażem. Jednak nie taki diabeł straszny, jak go malują. Wystarczy mobilizacja i chęć zwycięstwa.

Od początku spotkania, które odbyło się w sochaczewskiej hali MOSiR, WKS narzucił swoje warunki gry. Po pierwszej rundzie spotkań sochaczewianie prowadzili 4:2. W pierwszym pojedynku najmłodszy w ekipie Wojciech Gabler ograł rywala i było już 5:2. Wysokie prowadzenie chyba rozprężyło podopiecznych Justyny Mamcarz i rywale doprowadzili do remisu. Sytuacja zrobiła się niebezpieczna. Trenerka wzięła się za swoich zawodników. Ostra reprymenda spowodowała zmianę nastawienia i przywróciła wiarę w zwycięstwo.

Najpierw wspomniany już Wojciech Gabler wygrał 3:2 z niepokonanym w piątej lidze Damianem Świerczkiem. Dwa kolejne punkty dołożyli Adam Ertman oraz Maciej Jar i zwycięstwo WKS-u stało się faktem.

Wygrana spowodowała, że nasza drużyna wskoczyła na drugie miejsce w tabeli i nadal liczy się w walce o awans, który w tym sezonie jest naprawdę blisko.

WKS Sochaczew – KS Ożarowianka Lima Pruszków   8:5

Tomasz Ertman

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz