Strona główna Teresin Nowości w kinie za Rogiem

Nowości w kinie za Rogiem

465
0
PODZIEL SIĘ

W pierwszą sobotę nowego roku czekać na nas będą:

bajkowy poranek  filmowy (5.01, godz. 12.00), familijny „Mikołaj i spółka” (5.01, godz.
16.00) oraz doceniony już przez teresińskich widzów dramat „Zimna wojna” (5.01, godz. 18.00).

Zapraszamy na premierowe pokazy filmów dla dzieci!

„Balerina” opowiada o 11-letniej Felicji, która mieszka w sierocińcu na prowincji i od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej  operze. Razem z najlepszym przyjacielem Wiktorem ucieka z sierocińca, by  spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Historia o tym, że pasja,  ambicja, wiara we własne siły i nieocenione wsparcie przyjaciół mogą  odmienić życie.

Seanse w dniach 12 i 27 stycznia o godzinie 16.00.

„Dudi” to opowieść o niesfornej żółtej ośmiorniczce, której beztroska  doprowadza do katastrofy: wszyscy członkowie jej kolonii zostają  uwięzieni w podwodnej pułapce i grozi im rychła śmierć. Ratunkiem jest  sprowadzenie wielkiego i silnego walenia Natana, który jako jedyny może  uwolnić nieszczęśników. Dudi wyrusza więc wraz z dwójką przyjaciół z misją ratunkową.

Seanse 13 i 26 stycznia o godzinie 16.00.

Weekend 12 i 13 stycznia spędzimy z najlepszą serią sensacyjną ostatnich lat, czyli Pitbullem!

W sobotę o godzinie 18.00 przypomnimy wyreżyserowane przez Patryka Vegę  „Niebezpieczne kobiety” z wybitnymi polskimi aktorami na ekranie, m.in.  Joanną Kulig, Alicją Bachleda-Curuś, Magdaleną Cielecką, Mają  Ostaszewską, Piotrem Stramowskim, Sebastianem Fabijańskim, AndrzejemGrabowski i Arturem Żmijewskim.

W niedzielę o 18.00 premierowo zaprezentujemy najnowszą część Pitbulla
„Ostatni pies”.

Tym razem za kamerą stanął mistrz polskiej sensacji Władysław Pasikowski, a na ekranie zobaczymy Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stroińskiego, Cezarego Pazurę i Adama Woronowicza.
Ostatni weekend stycznia to premierowe pokazy filmu „Whitney” – wyreżyserowany przez laureata Oscara Kevina Macdonalda poruszający  dokument poświęcony pamięci legendy muzyki pop i R&B – Whitney Houston  (26.01, godz. 18.00) oraz uroczego musicalu Damiena Chazelle’a  nagrodzonego m.in. 6 Oscarami i 7 Złotymi Globami, „La La Land” (27.01. godz. 18.00).

Kino za Rogiem w TOK-u\

fot. Pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRadni przemeblują miasto
Następny artykułZamówili WC