KRWAWA JATKA: Zaatakował tasakiem 20-latka

Dwudziestojednoletni mężczyzna zranił tasakiem młodszego o rak mieszkańca Sochaczewa.  Już w przeszłości dochodziło między nimi do nieporozumień. A  ten atak był apogeum konfliktu.

Policjanci zostali powiadomieni w połowie grudnia, że do sochaczewskiego szpitala został przyjęty 20-letni mężczyzna z raną ciętą przedramienia. Mundurowi od razu podjęli działania zmierzające do poznania wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Dzięki szczegółowej pracy funkcjonariuszy udało się ustalić, że osobą odpowiedzialną za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu rannego mężczyzny jest 21-letni mieszkaniec Sochaczewa. W wyniku podjętych czynności, podejrzany mężczyzna został ujęty w centrum miasta. Do zatrzymania doszło kilka dni przed końcem roku.

W trakcie przeprowadzanych czynności okazało się, że między młodymi mieszkańcami miasta dochodziło w przeszłości do nieporozumień. Policjanci ustalili, że w połowie grudnia, podejrzany przejeżdżał ulicą Korczaka w Sochaczewie. W pewnym momencie zauważył 20-latka stojącego koło bloku. Sprawca podszedł do niego, a następnie zranił tasakiem w przedramię.

Podejrzanemu przedstawiono zarzut spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz