Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

877
0
PODZIEL SIĘ

4 stycznia

Młodzieszyn

Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali 45 latka poszukiwanego na podstawie nakazu Sądu Rejonowego w Sochaczewie, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 227 dni.

Teresin

Policjanci z Posterunku Policji Teresin w trakcie wykonywanych czynności dokonali zatrzymania 41 letniego mieszkańca gminy Teresin poszukiwanego na podstawie nakazu Sądu Rejonowego w Żyrardowie celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 75 dni.

Młodzieszyn

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Młodzieszyn zatrzymali osobę Janusza N. lat 33 zam. gm. Brochów poszukiwanego na podstawie nakazu Sądu Rejonowego w Sochaczewie, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy.

Brochów

46 letnia matka mieszkanka gminy Brochów sprawowała opiekę nad swoimi dziećmi mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

5 stycznia

Sochaczew

Na ulicy Warszawskiej 55 letnia mieszkanka gminy Iłów kierując pojazdem marki Skoda Fabia, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa, na przejściu dla pieszych potrąciła 76 letnią mieszkankę Sochaczewa. Wyniku zdarzenia piesza doznała złamania lewej nogi.

Sochaczew

Policjanci z Płocka podczas interwencji w bloku na ulicy Senatorskiej zatrzymali 21 letniego mieszkańca Sochaczewa, który nie wrócił z przepustki do Zakładu Poprawczego.

as

fot. Policja