Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

1127
0
PODZIEL SIĘ

Odkręcili blachy

Nowa Piasecznica

Znów dali o sobie znać złodzieje tablicy rejestracyjnych. Tym razem nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z fiata punto zaparkowanego w Nowej Piasecznicy. Do kradzieży doszło 21 stycznia,.

Wprost pod forda

Sochaczew

W poniedziałek, 21 stycznia, 41-letnia mieszkanka Sochaczewa przechodząc przez jezdnię w miejscu niedozwolonym wtargnęła wprost pod nadjeżdżającego forda. Okazało się kobieta w chwili zdarzenia miała prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Do kolizji doszło na ul. Warszawskiej.

Mają czym łowić

Teresin

Nieznani sprawcy włamał się do jednego z garaży na terenie Teresina. Łupem złodziei padł sprzęt wędkarski oraz elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w 22 stycznia.

Pijana mamuśka

Młodzieszyn

Funkcjonariusze z posterunku w Młodzieszynie zostali poinformowani, że jedna z mieszkanek gminy opiekuje się swoją 11–letnią córką będąc pod wpływem alkoholu. Badania wykazały u kobiety mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Interwencja miała miejsce 22 stycznia.

Został bez dowodu

Sochaczew

W Al. 600-lecia w Sochaczewie policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od bmw z powodu złego stanu technicznego. Kontrola miała miejsce 23 stycznia.

Znikające tablice

Sochaczew

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z fiata uno zaparkowanego na ul. Sienkiewicza w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło 23 stycznia.

 Do sądu za kurtkę

Sochaczew

Ochrona jednego ze sklepów przy Al. 600-lecia poinformowała oficera dyżurnego KPP o ujęciu sprawcy kradzieży kurtki. Przybyły na miejsce patrol policji Policjanci sporządził notatkę do wniosku o ukaranie złodzieja, który teraz trafi przed oblicze sądu. Do zdarzenia doszło 24 stycznia.

Uderzył i uciekł

Sochaczew

Policja poszukuje sprawcę wypadku, do którego doszło 24 stycznia na ulicy Żeromskiego w Sochaczewie. Z ustaleń policji wynika, że nieznany sprawca doprowadził do kolizji z opel, a następnie odjechał z miejsca.

Maryha nie tuczy

Kuznocin

Policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie torebkę z marihuaną. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie i odpowie za posiadanie narkotyków. Do zdarzenia doszło 25 stycznia w Kuznocinie.

Bez prawka

Sochaczew

Podczas kontroli na ulicy Głowackiego w Sochaczewie policjanci zatrzymali 22-letnią mieszkankę Sochaczewa, która kierowała volkswagen pomimo zabranych jej prawo jazdy. Na dodatek okazało się, że auto ma niesprawne oświetlenie. Do zatrzymania doszło 25 stycznia.

 Posiedzi za głupotę

Kozłów Biskupi

W sobotę, 26 stycznia, 42-letni mieszkaniec Grodziska Mazowieckiego kierował peugeotem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 2 promili. Jakby było mało doprowadził do kolizji z audi. Mężczyzna został zatrzymany i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Bez uprawnień

Sochaczew

Na ulicy Poprzecznej w Sochaczewie policjanci zatrzymali do kontroli kierującego ople. Okazało się, że mężczyzna nie posiada wymaganych uprawnień. Zatrzymano również dowód rejestracyjny od pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Kontrola miała miejsce 26 stycznia.

Na podwójnym gazie

Sochaczew

Parol sochaczewskiej drogówki zatrzymał do kontroli na ulicy Olimpijskiej mieszkaniec gminy Błonie, który próbował kierować volvo, po wypiciu paru głębszych. Kontrola miała miejsce 27 stycznia.

Tragedia na drodze

Karłowo

W niedzielę, 27 stycznia, Karłowie doszło do groźnego wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 53-letni mężczyzna kierujący kia cee’d na prostym odcinku drogi zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł.

opr. es

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBezpieczny wypoczynek
Następny artykułIrena Kaca na emeryturze