Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

962
0
PODZIEL SIĘ

Wylądował w rowie

Brzozów

W poniedziałek, 14 stycznia w Brzozowie doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że mieszkaniec powiatu płockiego kierując seatem leon nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego stracił panowanie nad autem i wjechał do przydrożnego rowu. W wypadku obrażeń ciała doznał kierujący oraz pasażerka. Obydwoje zostali przewiezieni zostali do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie.

Zablokował wyjazd

Sochaczew

Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany przez mieszkankę Sohaczewa, że kierowca opla całkowicie zablokował jej wyjazd z garażu. Na miejsce wezwano holownik, który usunął pojazd na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło 14 stycznia na ul. Kosińskiego.

Przywaliła w forda

CYPRIANY

We wtorek, 15 stycznia na skrzyżowaniu w Cyprianach 19-letnia mieszkanka Sochaczewa kierująca toyotą yaris doprowadziła do zderzenia z fordem transitem. Dwoje pasażerów podróżujących pojazdem osobowym zostało przewiezionych do szpitala.

 Zabrali dowód

Nowa Sucha

W Nowej Suchej policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od   daewoo matiza z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło 16 stycznia.

Znaleźli narkotyki

Sochaczew

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę. Do zatrzymania doszło 17 stycznia na ul. Sienkiewicza.

Natychmiastowa kara

Kromnów

W czwartek, 17 stycznia, patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał prawo jazdy mieszkańcowi gminy Sochaczew. Mężczyzna kierujący passatem przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.

Bez prawka

Sochaczew

Na ulicy Piłsudskiego w Sochaczewie policjanici zatrzymali do kontroli kierowcę opla astry.Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło 18 stycznia.

Wrócił do celi

Sochaczew

W sobotę, 19 stycznia policjanci zatrzymali 29 – letniego mężczyznę, który nie powrócił do zakładu karnego. Mężczyzna został doprowadzony do placówki penitencjarnej. Do zdarzenia doszło w Sochaczewie na ul. 1 Maja

Rozbił i uciekł

SOCHACZEW

Policja poszukuje kierowcy, który na ulicy Niemcewicza doprowadził do kolizji z peugeot 407, a następnie odjechał z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło 19 stycznia.

Na podwójnym gazie

Sochaczew

Na ulicy Płockiej w Sochaczewie policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierował autem mając 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 20 stycznia.

Kolizja z sarną

Elżbietów

W Elżbietowie doszło do kolizji z sarną. Z ustaleń policji wynika, że zwierzę wbiegło wprost pod nadjeżdżającą skodę octavię. Do zdarzenia doszło 20 stycznia.

opr. atu

fot. Pilicja