Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

790
0
PODZIEL SIĘ

Narkotyki w bmw

Czerwonka Parcel

Sochaczewscy policjanci zatrzymali w miejscowości Czerwonka Parcel do kontroli kierowcę bmw. Okazało się, że policjanci 25-letni mieszkaniec gminy Kampinos posiadał przy sobie marihuanę Mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Do zatrzymania doszło 7 stycznia.

Na podwójnym gazie

Wójtówka

Policjanci w miejscowości Wojtówka zatrzymali 41-letniego obywatela Gruzji, który kierował oplem vectrą mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Pojazd został zholowany na policyjny parking, a obcokrajowiec odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Zdarzenie miało miejsce 8 stycznia.

Kulig z promilami

Paulinka

We wtorek, 8 stycznia, miejscowości Paulinka gmina Iłów zatrzymali 64-letniego mężczyznę kierował ciągnikiem rolniczym do którego   mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Ponadto ciągnął przyczepione za ciągnikiem sanki, na których siedziało dziecko. Jakby tego było mało podczas jazdy spowodował kolizję z samochodem ciężarowym man.

 To nie byli policjanci

Sochaczew

Mimo akcji profilaktycznych i informacji w mediach dotyczących oszustw na tak zwanego „Policjanta” kolejne osoby dają się tak oszukać. Tym razem oszuści podający się za policjantów wyłudzili od 75-letniej mieszkanki Sochaczewa znaczną kwotę.

Jak wynika z naszych informacji we wtorek, 8 stycznia, oszuści zadzwonili do kobiety z informacja, iż jej córka spowodowała wypadek ze skutkiem śmiertelnym i są potrzebne pieniądze, w przeciwnym razie zostanie zatrzymana. Za naszym pośrednictwem policja kolejny raz apeluję, do osób starszych, iż funkcjonariusze nie żądają pieniędzy.

Trafił w citroena

Altanka

W miejscowości Altanka doszło do zdarzenia drogowego, w którym kierujący vw sharan 28-letni mieszkaniec Sochaczewa nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i doprowadził do czołowego zderzenia z citroenem. Jego kierowca 59-letni mieszkaniec Kozłowa Biskupiego z ciężkimi obrażeniami ciaa trafił do szpitala. Do wypadku doszło 9 stycznia.

Czas dla przemyśleń

Sochaczew

W piątek, 11 stycznia, policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Sochaczewa, który mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie wszczął awanturę w Szpitalu Powiatowym w Sochaczew. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie gdzie miał czas na przemyślenie swojego zachowania..

Kara za głupotę

Wymysłów

W sobotę, 12 stycznia, policjanci zatrzymali w Wymysłowie 21-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował oplem corsą mając ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyźnie za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu grozi kara pozbawienia wolności do lat 2

Wyrodny synalek

Sochaczew

W sobotę, 12 stycznia, policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Sochaczewa, który mając 3 promile alkoholu w organizmie znęcała się nad swoją, 63-letnią matką.

opr. atu

fot. Policja