Strona główna Powiat Irena Kaca na emeryturze

Irena Kaca na emeryturze

897
0
PODZIEL SIĘ

Po 45 latach pracy związanej z geodezją i kartografią, przeszła na zasłużoną emeryturę Irena Kaca – pełniąca obowiązki dyrektora Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Sochaczewie.

Pani Irena swoją karierę zawodową rozpoczęła w 1974 roku. Do roku 1987 związana była z Okręgowym Przedsiębiorstwem Geodezyjno-Kartograficznym najpierw w Lublinie następnie w Poznaniu. Od 1987 r. pracowała w Urzędzie Miejskim, oraz Urzędzie Gminy w Sochaczewie. Większa część jej zawodowej drogi związana była od tej pory już z naszym powiatem. Ze Starostwem Powiatowym w Sochaczewie współpracowała od początku, od czasu jego powołania wskutek reformy administracyjnej. Od 2011, jako główny specjalista następnie, aż do stycznia br. dyrektor Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami i Geodeta Powiatowy.

W piątek, 25 stycznia starosta Jolanta Gonta, wicestarosta Tadeusz Głuchowski w imieniu swoim i Zarządu Powiatu, wraz z Teresą Pawelak, skarbnik powiatu i sekretarz Zofią Romanowską, podziękowali pani Irenie za lata rzetelnej pracy na rzecz Starostwa Powiatowego i mieszkańców powiatu, za wkład w funkcjonowanie tak istotnej dziedziny, jaką jest geodezja i kartografia. W uznaniu za zasługi wręczyli jej kwiaty i podarunek oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia, ciepła i spokoju w życiu osobistym, oraz spełnienia i realizacji swoich pasji podczas zasłużonej emerytury.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKronika kryminalna
Następny artykułPejzaże i fotografie