Strona główna Iłów Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

392
0
PODZIEL SIĘ

W sali GOK w Iłowie, 21stycznia, odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Iłowie wraz z wychowawczyniami przygotowały bogate programy artystyczne.

Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne najmłodszych wychowanków.

W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Miłym akcentem było wspólne śpiewanie piosenek z lat młodości dziadków. Trzeba pamiętać o tym, że teraz Babcia i Dziadek nie są siwymi staruszkami, lecz w pełni aktywnymi osobami.

Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami uroczystości. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w pomoc w ich wychowanie.

Po występach dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami. Goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.

Po słodkościach nadszedł czas na loterię. Fanty zostały przygotowane przez dzieci i ich rodziców podczas grudniowego spotkania integracyjnego „Ozdoba bożonarodzeniowa”. Nawiązaniem do świąt był także występ starszaków. Dzieci w przebraniach aniołków i pasterzy zaśpiewały kilka kolęd i pastorałek. Każdy los w loterii wygrywał. Dziadkowi byli bardzo hojni i aktywnie włączali się do losowania. Zebrane pieniądze Rada Rodziców przekaże na cele przedszkola.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w pomoc podczas uroczystości.

Przedszkole Samorządowe

w Iłowie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSpółka robi co może
Następny artykułBluesowa premiera roku