Strona główna Edukacja Bezpieczny wypoczynek

Bezpieczny wypoczynek

451
0
PODZIEL SIĘ

Jak co roku przed feriami, w Zespole Szkół w Erminowie odbyło się spotkanie z policją pod hasłem „Bezpieczny wypoczynek podczas ferii zimowych”.

Nasi goście w prostej i przystępnej formie przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze, w kontakcie z nieznajomymi oraz zwierzętami. Omówili także warunki bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas zimy. Zachęcali do aktywności fizycznej i korzystania z zimowych sportów i zabaw, ale z zachowaniem rozwagi i ostrożności.

Zimowe przestrogi na pewno zostaną zapamiętane. Uczniowie z Erminowa znają zasady bezpiecznego wypoczynku, ale co roku z uwaga słuchają pogadanki na ten temat.

Pragniemy serdecznie podziękować Izie Pajek oraz Pawłowi Rynkiewiczowi za owocną współpracę. Sądzimy, że dzięki właściwym działaniom profilaktycznym, w które aktywnie włączają się przedstawiciele policji, zwiększaniu świadomości w zakresie rozważnego korzystania z atrakcji zimowych, nasi uczniowie spędzą ferie w bezpieczny sposób i wrócą do szkoły wypoczęci i zdrowi.

Renata Gomulińska

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBluesowa premiera roku
Następny artykułKronika kryminalna