Podczas zakupów z rodzina ukradł dwie gry na konsolę

Ukradł dwie płyty na konsolę, usunął zabezpieczenia, a następnie kontynuował zakupy z rodziną. Gdy został rozpoznany przez sochaczewskich policjantów okazało się, że został zatrzymany do innej sprawy przez mundurowych z innego garnizonu. 23 – latek przyznał się do kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W jednym z marketów doszło do kradzieży 2 płyt na konsolę. Gry warte były kilkaset złotych. Z zabezpieczonego materiału wynikało, że młody mężczyzna rozbił zakupy wraz ze swoją rodziną. W pewnym momencie odłączył się od nich i podszedł do półki z grami. Wziął dwie płyty, poszedł z nimi do przymierzalni i usunął zabezpieczenie. Schował płyty, a następnie wrócił do żony i synka, by kontynuować zakupy. Po jakimś czasie opuścił sklep nie płacąc za gry.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego rozpoznali na nagraniu 23 – letniego mieszkańca gminy Sochaczew. Jest bardzo dobrze znany mundurowym, ponieważ wchodził już w konflikt z prawem.
Gdy policjanci wykonywali czynności w jego sprawie, z komendy w Starych Babicach przyszedł telegram z którego wynikało, że 23 – latek i dwóch innych mieszkańców Sochaczewa zostało zatrzymanych do kradzieży m.in. elektronarzędzi i kaloryferów elektrycznych.

Podczas przeszukania w domu 23 – latka znaleziono płytę, którą ukradł w sklepie. Po doprowadzeniu go do sochaczewskiej komendy, przedstawiono mu zarzut kradzieży do której się przyznał. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

fot. Policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz