Strona główna Sochaczew gmina Niezwykłe Mikołajki w Erminowie

Niezwykłe Mikołajki w Erminowie

576
0
PODZIEL SIĘ

Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza wystąpiła w roli świętych Mikołajów dla naszych młodych przyjaciół z Zespołu Szkół w Erminowie. Był to niezwykły dzień, pełen wzruszeń, wspólnej zabawy i prezentów.

Mikołajki to szczególny dzień, kiedy wszyscy powinni zostać obdarowani tym, czego potrzebują najbardziej. To nie zawsze są cenne prezenty, czasem wystarczy zabawa, czas, który poświęcamy innym, wspólnie spędzone, dobre chwile. Staraliśmy się, żeby żadnej z tych rzeczy w czwartkowe przedpołudnie w Erminowie nie zabrakło. Każdy uczeń szkoły mógł zrobić sobie wspólne zdjęcie z Mikołajem i jego asystentkami, dla każdego mieliśmy też nasz pałacowy medal, kolorowanki, watę cukrową i krówki. Nie zabrakło malowania twarzy i rąk w świąteczne wzorki, zabaw z kręglami, tworzenia zaprzęgu Mikołaja, śmiechu i rozmów. Fundacja miała też cudownych pomocników w postaci nauczycieli i personelu szkoły oraz rodziców, którzy zadbali o napoje i przekąski. My także dostaliśmy prezent – uśmiech, przytulenia i zaangażowanie. To był niezapomniany dzień, który na trwałe zapisze się w naszej pamięci.

Dodajmy, że dzięki zaangażowaniu Klockowni – Centrum Edukacji i Zabawy z Warszawy mieliśmy też dodatkowy prezent dla całej szkoły – voucher na dwie godziny zabawy dla każdego ucznia z Erminowa. Kolejne klasy w styczniu będą jeździć na wycieczki i korzystać z zapewnianych przez Klockownię atrakcji. Bardzo dziękujemy!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTor zamiast wygonu
Następny artykułSzkolą zawczasu