Strona główna Młodzieszyn Mikołaj z bombkami

Mikołaj z bombkami

457
0
PODZIEL SIĘ

 Po raz czwarty, 6 grudnia w Szkole Podstawowej w Młodzieszynie odbyły się Gminne Mikołajki. Głównym organizatorem tej był imprezy była Monika Pietrzyk, wójt gminy. Wsparcia udzieliły jej – Szkoły Podstawowe w Młodzieszynie, Kamionie i Janowie, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Iłowie oraz Tęczowy Ogród.

– O godzinie 10.00 uczniowie powitali Mikołaja. W tym roku przyjechał do nich ze strażakami ich wozem. W trakcie Mikołajek wręczyliśmy nagrody najlepszym uczestnikom konkursu plastycznego na bombkę świąteczną. Dzieci wykonywały te ozdoby na zajęciach szkolnych – wspomniała wójt gminny Młodzieszyn.

W kategorii klas I-IV – najlepszą była IV b z Młodzieszyna, drugie miejsce przypadło drugoklasistom z Janowa, a trzecie klasie pierwszej z Kamiona. W kategorii klas V-VIII i gimnazjalnych – zwyciężyła VII b z Młodzieszyna. Na drugim miejscu znalazła się klasa VII z Kamiona, a na trzecim VI z Janowa. Klasy otrzymały w nagrodę vouchery pieniężne.

Atrakcją Mikołajek był występ iluzjonisty Karola Sanetti. Na koniec wystąpił Teatr Maska ze spektaklem „Nadchodzące święta każdy zapamięta”. Wszystkim uczestnikom pani wójt podarowała mikołajowe czapki.

BN

Fot. UG Młodzieszyn

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZaskakująca porażka
Następny artykułOstatnie prace w parku