Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

788
0
PODZIEL SIĘ

Telefon wyparował

Rybno

Policjanci zostali poinformowani, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy należący do 46-letniego mieszkańca gminy Rybno. Kradzież miała miejsce 10 grudnia.

Uważajmy na łosie

Sielice

Do kolejnego zderzenia samochodu z łosiem doszło na terenie powiatu sochaczewskiego. Tym razem miało on miejsce w Sielicach doszło do kolizji, gdzie łoś wbiegł wprost pod nadjeżdżającego opla astrę. Do kolizji doszło 11 grudnia

Kieszonkowcy zaatakowali

Sochaczew

Kolejny raz dali o sobie znać grasujący w Sochaczewie kieszonkowcy. Ich ofiarą padła mieszkanka Sochaczewa, której złodziej ukradł portfel z zawartością kilkuset złotych. Do kradzieży doszło 12 grudnia na ul. Pocztowej.

Staranował skodę

Juliopol

W środę, 12 grudnia, w Juliopolu doszło do kolizji drogowej. Z ustaleń policji wynika, że kierujący ople nieprawidłowo wykonał manewr wymijania i doprowadził do kolizji ze skodą.

Zapomniała przepuścić

Sochaczew

Na ulicy ul. Bielawskiego w Sochaczewie kierująca audi nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z skodą fabią. Sprawczyni została przewieziona do szpitala. Do kolizji doszło 13 grudnia.

 Potracił na pasach

Sochaczew

Na ulicy Olimpijskiej w Sochaczewie doszło do groźnego wypadku. Z ustaleń policji wynika, że 46-letni mężczyzna kierujący peugeotem potrącił na przejściu dla pieszych małżeństwo. Kobieta (53 l.) i mężczyzna (55 l.) zostali przewiezieni do szpitali w Sochaczewie i Żyrardowie. Do wypadku doszło 13 grudnia.

opr. atu

fot. Policja