Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

938
0
PODZIEL SIĘ

Pijany tirowiec

Sarnów

Kierowca scanii z naczepą, w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków jazdy zjechał do przydrożnego rowu. Po wylegitymowaniu i przebadaniu 39-letniego kierowcy z powiatu gostynińskiego, okazało się, że miał on 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy i dowody rejestracyjne od pojazdu i naczepy. Do kolizji doszło 26 listopada.

 Parkowanie na bakier

Sochaczew

Policjantów poinformowano o nieprawidłowo zaparkowanym pojeździe. Kierowca volkswagena golfa uniemożliwił innym wyjazd z parkingu. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło 26 listopada na ul. 1 Maja.

Wpadł poszukiwany

Brzozów

Policjanci z posterunku w Iłowie zatrzymali 27 listopada poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego 62-letniego mężczyznę. Do zatrzymania doszło w Brzozowie.

Znikły kosztowności

Sochaczew

Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego przy ul. Piaszczystej. Ukradli znajdującą się w domu biżuterię. Do zdarzenia doszło 27 listopada.

Wpadł bez prawka

Lubiejew

Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Rybno, który kierował fiatem punto pomimo cofniętych uprawnień. Mężczyźnie zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, a samo auto trafiło na policyjny parking. Do kontroli drogowej doszło 28 listopada w Lubiejewie.

Wjechała pod auto

Rybno

Kierująca rowerem 77-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z renault megane. Do wypadku drogowego doszło 29 listopada w Rybnie. Starsza pani została przewieziona do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Zginęły tablice

Teresin

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z alfa romeo zaparkowanego w Teresinie. Do zdarzenia doszło 30 listopada.

Tanie tankowanie

Młodzieszyn

Nieznany sprawca 1 grudnia ukradł ponad 100 litrów oleju napędowego z volvo. Samochód był zaparkowany w Młodzieszynie.

 Zabrał tablice

Sochaczew

Na Al. 600-lecia z zaparkowanego pojazdu zniknęły tablice rejestracyjne z toyoty corolli. Do zdarzenia doszło 1 grudnia. Policja poszukuje sprawcy kradzieży.

Walnął w bramę

Sochaczew

Kierowca opla astry nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Skutkiem czego wpadł w poślizg i uderzył w bramę ogródków działkowych. Do szpitala została przewieziona pasażerka. Kolizja miała miejsce 2 grudnia na ul. Kościńskiego.

 Uderzył w drzewo

Pawłowice

Kierujący volkswagenem golfem 31-latek z gminy Teresin nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie na autem. Mężczyzna uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku dwie pasażerki volkswagena zostały poszkodowane i trafiły do szpitala. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Jednocześnie zatrzymano mu dowód rejestracyjny pojazdu. Do zdarzenia doszło 2 grudnia w Pawłowicach.

oprac. BN

fot. Policja