Strona główna Kultura Komedia na wieczór

Komedia na wieczór

599
0
PODZIEL SIĘ

W Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia w niedzielę, 9 grudnia, o godzinie 20.00 wystawiony zostanie spektakl: „Chcesz się bawić? Zadzwoń!”.

Jest to zabawna komedia pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru. Na scenie same gwiazdy. Sochaczewianie zobaczą: Michała Piróga, Dominikę Gwit, Klaudię Halejcio, Krzysztofa Hanke, Mikołaja Mikołajczaka, Marcina Mroczka, Iwonę Rulewicz, Michała Koterskiego, Annę Powierzę, Katarzynę Polewany, Piotra Pręgowskiego, Marka Włodarczyka, Rafała Mroczka i Dorotę Bierkowską.

Spektakl wyreżyserował Radosław Dunaszewski, a wystawia Teatr Fabryka Marzeń by Kamila Polak.

Intryga sztuki dotyczy „dziesiątej rocznicy ślubu w Paryżu”. Po spakowaniu walizek Charlotte oczekuje na to wspaniałe wydarzenie. Jednak… kilka nagłych niespodzianek i małych sekretów wplątują ją w pajęczą sieć nieprzewidzianych zdarzeń. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod znakiem zapytania. Z pomocą przybywa kreatywny sąsiad Tristan, oferując propozycję nie do odrzucenia. Mąż Henry, który nie chce narazić się swojej żonie, postanawia przyjąć ofertę. Call center o erotycznym zabarwieniu zwiastuje jedynie początek dobrej zabawy. Gdy żona zaczyna domyślać się, co ukrywa jej mąż, do akcji wkracza Bloggins.

BN

fot. Pixabay