Mikołajki na matach

46
0

ZAPASY

Ponownie znakomity występ zaliczyli młodziutcy zapaśnicy LKS Mazowsze Teresin. Na matach podczas XXII Międzynarodowego Mikołajkowego Turnieju w zapasach w stylu wolnym o puchar burmistrza gminy Wołów zdobyli wiele medali. Co ciekawe, wśród rywali byli też m.in. młodzi reprezentanci z Czech.

Złote medale wywalczyli: Maciek Chojnacki (kat. wag. 28 kg), Dawid Bielski (kat. wag. 31kg), Karolina Zień (kat. wag. 43 kg), Adrian Kowalski (kat. wag. 48 kg), Krzysztof Chudecki (kat. wag. 96 kg). Srebrne krążki: Braian Kowalski (kat. wag. 43 kg), Maciej Skworoda (kat. wag. 53 kg). III miejsca zajęli: Bartek Wakszyński (kat. wag. 28 kg), Dawid Kur (kat. wag. 31 kg), Mateusz Kierzkowski (kat. wag. 33 kg), Karol Selerski (kat. wag. 35 kg) i Kacper Chojnacki (kat. wag. 39 kg). Brawa należą się także trenerowi tej grupy zawodników – Ryszardowi Śliwińskiemu.