Strona główna Sochaczew miasto Zmagania seniorów

Zmagania seniorów

618
0
PODZIEL SIĘ

Po raz piąty Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie zaprasza do udziału w Olimpiadzie Seniorów. Zmagania odbędą się w środę, 14 listopada, od godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2.

W tej edycji MOSiR proponuje seniorom udział w konkurencjach sprawnościowych, jak i logicznych. Będą tradycyjnie już warcaby, memoriada, czyli testy pamięci, ale także takie gry jak „kółko i krzyżyk”, „statki” czy „papier, kamień, nożyce”. Nie zabraknie ulubionych przez uczestników rzutów do kosza, rzutów do celu. Dodatkowo seniorzy będą budowali wieże ze słomek konstrukcyjnych oraz wiązali krawaty na czas.

W olimpiadzie mogą wziąć udział stowarzyszenia, związki emeryckie, domy pomocy, a także indywidualne grupy znajomych. Zespół może liczyć maksymalnie 12 osób. W konkurencji warcabów i pozostałych gier stolikowych, biorą udział 2 osoby wytypowane z drużyny, w memoriadzie 4 osoby, a w konkurencjach sprawnościowych od 3 do 6 osób z każdej drużyny.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 695 490 200 i mailowo na adres mosir@mosir.sochaczew.pl. Listy zgłoszeniowe można również dostarczyć do sekretariatu MOSiR na Pływalni Orka przy ul. Olimpijska 3 lub do hali sportowej przy ul. Kusocińskiego.

opr. es

fot. Pixabay