Strona główna Kronika kryminalna Zabił krewną młotkiem

Zabił krewną młotkiem

1674
0
PODZIEL SIĘ

Tragedia rodzinna rozegrała  się w domu na peryferiach Sochaczewa. 41–letni mieszkaniec zamordował młotkiem swoją krewną. Jak ustaliśmy mężczyzna leczył się psychiatrycznie.

We wtorek, 11 listopada, na numer alarmowy zadzwonił 41–letni mężczyzna, który powiadomił o zabójstwie swojej krewnej. Policjanci, którzy byli na miejscu już po kilku minutach znaleźli w mieszkaniu nieprzytomną i ciężko ranną kobietę. Została ona natychmiast zabrana karetką pogotowia do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy, kobieta zmarła.

Mundurowi zatrzymali 41-latka podejrzanego o zabójstwo swojej krewnej i osadzili w policyjnym areszcie. Na miejscu policjanci wykonali szereg czynności procesowych, które były nadzorowane przez prokuratora.

W piątek, 16 listopada,  mężczyzna został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Sochaczewie, gdzie zdecydowano o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym. Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższe 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności

Ex/KPP Sochaczew