Tęcza zblakła

Kolejne mecze stoczyli tenisiści stołowi grający w czwartej i piątej lidze. Tym razem nie poszło zawodnikom z Tęczy Budki Piaseckie, którzy raczej tym razem zawiedli. Druga drużyna Tęczowych rywalizująca w czwartej lidze zaledwie zremisowała (7:7) we własnej hali z nienajmocniejszą ekipą z Ciechanowa. Aktualnie zespół Radosława Jurzyka zajmuje siódme miejsce w tabeli.

Jeszcze gorzej spisał się trzeci zespół Tęczy (V Liga Mazowiecka, grupa A). Co prawda rywal był przedni, ale porażka we własnej hali 0:10 z Olimpijczykiem Jeżewo chluby raczej nie przynosi… zwłaszcza, że nasi zawodnicy potrafili urwać rywalom jedynie siedem setów. Najbliżej zwycięstwa był Jakub Kaźmierski, który uległ 2:3 Mirosławowi Narowskiemu. Po zwycięstwie tym Olimpijczyk umocnił się na pozycji lidera, a Tęcza III Budki Piaseckie jest czwarta.

O wiele więcej powodów do zadowolenia mieli tenisiści stołowi WKS Sochaczew (V Liga Mazowiecka, grupa B). Podopieczni Justyny Mamcarz wygrali w hali MOSiR-u 10:0 z Returnem II Piaseczno. Zwycięstwo to daje naszej ekipie czwarte miejsce w tabeli ze stratą zaledwie dwóch punktów do lidera z Łomnej.

Tomasz Ertman

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz